مطالب علمی مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی
عشق یعنی اشک توبه در قنوت ××خواندنش با نام غفار الذنوب××عشق یعنی چشمها هم در رکوع××شرمگین از نام ستار العیوب××عشق یعنی سر سجود و دل سجود××ذکر یارب یارب از عمق وجود

مقدمه:

 

از دیرباز بحث بهره وری متوجه جنبه های فناوری و اقتصادی مبتنی بر ورودی بوده است. این دیدگاه در محیط اجتماعی، فناوری و اقتصادی امروز که به سرعت در حال تغییر است بیش از پیش مورد سئوال و تردید قرار گرفته است.

بهره وری و توسعه اجتماعی دارای ارتباطی متقابل و پیچیده هستند که باید جهت هماهنگ سازی مجدد حرکت بهره وری به خوبی مورد بررسی قرار گیرد.

نگرانی روزافزون جامعه مدنی در خصوص کیفیت زندگی، حفاظت از محیط زیست، ‌محرومیت و بی کاری، بهداشت، آموزش،‌عدالت اجتماعی نیازمند تعبیر مجدد مفهوم اصلی بهره وری ست. بنابراین باید فراتر از ابعاد اقتصادی بهره وری رفته و توجه خود را به تاثیرات اجتماعی وعوامل تعیین کننده آن معطوف سازیم.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه ۱٠ تیر ۱۳۸٩ ] [ ۱:٥٧ ‎ب.ظ ] [ رحیم کریمی ]
درباره وبلاگ

در باره مطالب وبلاگ : اکثر مقالات این وبلاگ از مطالب جمع آوری شده سایرسایتهای مرتبط جهت دسترسی آسان رشته های مدیریت می باشد و قبلاَ از نویسندگانی که مقالاتشان در این بلاگ قرار گرفته پوزش می طلبم و خواهشمندم در صورت امکان مشخصاتشان را جهت درج در ذیل مقاله خودشان برایم ارسال نمایند تواناییهای من: 1.مطالعات و بررسی بازار 2.محاسبه ‌وتدوین‌سیاست‌قیمت‌گذاری 3.برنامه ریزی فروش 4.تهیه بودجه عملیاتی 5.تهیه برنامه استراتژیک 6.طراحی سیستم اطلاعاتی 7.تهیهOPCپروسه‌تولیدوبالانس‌خط
امکانات وب
اخبار اقتصادي اخبار سياسي اخبار ورزشي

Powered by WebGozar


پرشین تحلیل